1.    Dzisiejsza składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

2.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.    W czwartek zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ.

4.    W sobotę (13 lipca) zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Módlmy się w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny i o pokój na świecie.

5.    W przyszłą niedzielę prosimy o odmówienie różańca o godz. 11.00 Różę św. Faustyny.

6.    W lipcu i sierpniu nie ma w niedziele i święta Mszy Świętej o godz. 15.00.

7.    Zachęcamy do czytania katolickiej prasy wyłożonej na stoliku.

8.    Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

9.    Wszystkim pracującym na rzecz parafii, dobrodziejom i ofiarodawcom „Bóg zapłać”. Polecajmy wszystkich Bogu przez wstawiennictwo naszej Matki Maryi.
Oświadczenie oraz wzór protestu do Ministerstwa Edukacji Narodowej >