XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych, a składka jest przeznaczona na WSD                         w Rzeszowie.

2.    W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msze Święte               w kościele i kaplicy o godz. 8.00. Polecajmy w modlitwach dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników szkół. Przypominamy, aby nowy rok szkolny rozpoczynać w przyjaźni z Bogiem dbając o łaskę uświęcającą.

3.    W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.    W czwartek po Mszy Św. o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5.    W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek o godz. 17.30; w piątek w kaplicy o godz. 16.00, w kościele o godz. 17.00. Msze Święte w piątek w kościele o godz. 7.00, 18.00, w kaplicy o godz. 16.30. W sobotę Msza Święta w kaplicy o godz. 7.00.

6.    W sobotę udamy się do chorych o zwykłej porze i w tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

7.    W sobotę prosimy, aby różaniec o godz. 17.15 poprowadziła Róża św. Marty.

8.    W przyszłą niedzielę prosimy o odmówienie różańca o godz. 11.00 Różę św. Anny.

9.    Dzisiaj Ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze i odpust w Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Sędziszowie Młp. /Osiedle Borek/.

10. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy wyłożonej na stoliku.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

12. Wszystkim pracującym na rzecz parafii, dobrodziejom i ofiarodawcom „Bóg zapłać”. Polecajmy wszystkich Bogu przez wstawiennictwo naszej Matki Maryi.

13. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Ks. Bronisław Jałowiec. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.

Do użytku wewnętrznego
Oświadczenie oraz wzór protestu do Ministerstwa Edukacji Narodowej >